APARTMAN SAKİNLERİ YÖNETİCİLERİ APARTMANINIZA MERKEZİ UYDU SİSTEMİ
(ORTAK UYDU SİSTEMİ) KURALIM BALKONLARINIZDAKİ VE ÇATINIZDAKİ
ÇANAK KİRLİLİĞİNDEN KURTULUN YERLİ VE YABANCI 2000 KANAL İZLEYİN.
AYRINTILI BİLGİ İÇİN LÜTFEN TIKLAYIN..
LED TABELA SİSTEMLERİ
Standart sac ve ışıksız tabelalardan sıkıldınız mı, mevcut tabelanız dikkat çekmiyor ve müşterilerinize yeteri kadar ulaşamıyor iseniz tek yapmanız gereken bizi aramak nasıl bir led tabela istediğinize birlikte karar verelim.

Her biri 16cm X 32cm olan P10 Led panellerin bir araya gelmesiyle oluşturulan Kayan Yazı tabelalarda istediğiniz kadar farklı yazı yazabilir ve çeşitli görsel efektlerle daha dikkat çekici yapabilirsiniz.

Genelde kırmızı renk kullanılan kayan yazı sistemlerinde aynı zamanda Beyaz, Mavi, Sarı (Turuncu) ve Yeşik led panellerde kullanılabilmektedir. Kayan Yazı Tabelalar genellikle Kırmızı LED panellerden oluşsa da farklı renk seçenekleri mevcuttur. Genellikle kırmızı LED panellerin kullanımının tercih edilmesinin başlıca sebepleri kırmızı panellerin daha okunaklı olması ve diğer renklere göre fiyatlarının daha uygun olmasıdır.
Diger bir ledli tabela sistemi ise resim ve yası sabit olup yazı ve resmin etrafına cnc router lazer makinasında 0.5 mm çapında delikler açılarak acılan delıklere led lerin dizilmesiyle ve ledlere çeşitli elektronik animasyon kartlarının eklenmesiyle yapılır.
AKILI TABELALAR
-Her şeyden önce grafik ekran size sınırsız reklam olanağı sunar.
- Standart tabelalardaki sınırlı görsel ve yazılar yerine sınırsız yazı ve görsel yayınlayabilme olanağına kavuşursunuz.
- Firmanıza ait bilgileri, ürünlerinizi ve kampanyalarınızı sürekli güncelleyerek müşterilerinize güncel bilgi verebilirsiniz.
- Üstelik tüm bunları zengin animasyon seçenekleriyle birlikte dikkat çekici bir şekilde uygulayarak fark edilirsiniz.
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
-Bilgisayar üzerinden kontrol özelliği
-İstenilen reklamı istenildiği zaman değiştirebilme özelliği -Birden fazla satır yazı yazabilme ve bu yazılara animasyon uygulayabilme özelliği
-Hareketli gif, jpeg ve logo ekleyebilme özelliği
-200 Yazı fontu ve font ekleyebilme özelliği -50 farklı animasyon özelliği -Gün ışığında net görüntü -Parlaklık ayarı yapabilme özelliği
-5 Volt -100.000 saat çalışma ömrü. Saat ve tarih görüntüleme özelliği
Dükkan sahipleri çok uygun fiyatlarla istediğiniz led tabelayı yapıyoruz.Bize danışmadan karar vermeyin.0555 864 45 33 arayın. Gelelim yerinde birlikte karar verelim
DETAYLI BİLGİ İÇİN AŞAGIDAKİ SİTELERİMİZİ YİZARET EDEBİLİRSİNİZ.
HİZMETLERİMİZ
merkezi uydu sistemleri, çanak montajı, apartmanlara merkezi uydu sistemleri, ortak uydu sistemleri, merkezi uydu, çanak anten kurulumu, çanak anten montajı, çanak kurulum, whybe, wavefrontier, whybe çanak, wavefrontier çanak, ortak sistem, merkezi çanak, ortak uydu, ortak merkezi uydu sistemleri, uydu antenleri, uydu anteni, merkezi uydu, merkezi sistem, ortak uydu, ortak sistem, ortak merkezi sistem, uydu anten kurulumu, uydu çanak anten, led tabela, kayan yazı, yyürüyen yazı, elektronik tabela, dijital tabela, ucuz tabela, animasyonlu yazı, animasyonlu tabela, ortak çanak, ortak çanak sistem, apartmanlara ortak uydu sistemleri, apartmanlara merkezi uydu sistemi kurulumu, bina uydu, bina uydu anteni, binalara merkezi, binalara çanak, merkezi uydu anten, uydu servisi, çanak servisi, next servisi, goldmaster servisi, multiswitch, uydu çanak multiswitch kurulumu, next uydu alıcıları kurulumu, sunny uydu alıcıları merkezi uydu sistemi kurulumu, nextnextstar multisiwtch kurulumu, multiswitch ortak uydu sistemi kurulumu, tarafımızdan uygun fiytalara yapılır.